Est. 1995 · Elviria, Marbella
Signature Collectie

Luxe Villa's te koop in
Riviera del Sol

Een exclusieve selectie van off-plan projecten en op maat gemaakte wederverkoop Villa's gelegen in het meest prestigieuze architecturale landschap van Riviera del Sol.

Live Collectie

Beschikbare Woningen in Riviera del Sol

Market Intelligence

Architectuur en Analyse: Riviera del Sol

Wij presenteren een portfolio gedefinieerd door architecturale ziel en investeringsintegriteit. In Riviera del Sol geeft onze selectie prioriteit aan panoramische uitzichten, hoogwaardige afwerkingen en directe nabijheid van de beste voorzieningen van de Costa del Sol.

Hoofdgebied
Riviera del Sol
Asset Mix
Apts · RH · Villa's
Investor Profiel
High Net Worth
Levensstijl
Golf · Zee · Familie

Onze private "Pocket Listings" zijn gereserveerd voor gekwalificeerde klanten. Neem contact op met ons adviesteam voor een persoonlijke consultatie.

Luxe Villa's te koop in Riviera del Sol

Riviera del Sol, gelegen aan de zonnige Costa del Sol, is een populaire bestemming voor diegenen die op zoek zijn naar luxe villa's met adembenemende uitzichten en hoogwaardige voorzieningen. Dit gebied staat bekend om zijn prachtige stranden, golfbanen en een ontspannen levensstijl, waardoor het een ideale locatie is voor zowel permanente bewoners als vakantiegangers. De villa's in Riviera del Sol variëren van stijlvolle nieuwbouw tot charmante bestaande eigendommen, waardoor er voor ieder wat wils is.

Villa's aan het strand en met zeezicht in Riviera del Sol – Nieuwbouw en bestaande bouw

In Riviera del Sol zijn zowel nieuwbouwprojecten als bestaande villa's aan het strand te vinden. Deze villa's bieden niet alleen een prachtig uitzicht op de zee, maar ook directe toegang tot de stranden. Voor de liefhebbers van moderne architectuur zijn er tal van nieuwbouwopties beschikbaar, waarbij gebruik wordt gemaakt van de nieuwste technologieën en materialen om een luxe levensstijl te creëren. Bovendien zijn er ook traditionele Andalusische villa's beschikbaar, die een rustieke charme uitstralen en perfect zijn voor diegenen die de authentieke sfeer van Spanje willen ervaren.

Rendement, investering en verhuurpotentieel in Riviera del Sol

Investeren in een villa in Riviera del Sol kan een lucratieve keuze zijn. Deze regio trekt jaarlijks een groot aantal toeristen aan, wat het verhuurpotentieel aanzienlijk vergroot. Villa's in deze omgeving zijn in trek bij vakantiegangers, vooral tijdens het hoogseizoen. Bovendien zijn er verschillende verhuurdiensten die eigenaren kunnen helpen om hun eigendom efficiënt te verhuren. Dit biedt niet alleen de mogelijkheid om passief inkomen te genereren, maar ook om het eigendom te gebruiken als een persoonlijke vakantiebestemming.

Prijsklasse – Wat kost een Villa's in Riviera del Sol?

De prijsklasse voor villa's in Riviera del Sol varieert sterk, afhankelijk van de locatie, het type eigendom en de bijbehorende voorzieningen. In het algemeen kunnen potentiële kopers rekenen op prijzen vanaf ongeveer €300.000 voor kleinere villa's, tot meer dan €2 miljoen voor luxe villa's met uitzicht op zee. Het is belangrijk om te weten dat extra voorzieningen, zoals zwembaden, tuinen en luxe afwerkingen, de prijs aanzienlijk kunnen beïnvloeden. Het is raadzaam om een ervaren makelaar in te schakelen om u te helpen bij het navigeren door de beschikbare opties en om een goede deal te sluiten.

Voorzieningen, stranden en scholen nabij Riviera del Sol

Riviera del Sol biedt een breed scala aan voorzieningen voor bewoners en bezoekers. De omgeving is rijk aan supermarkten, restaurants, en sportfaciliteiten, en beschikt over uitstekende educatieve instellingen, waaronder internationale scholen. De nabijheid van Malaga en Marbella maakt het ook aantrekkelijk voor gezinnen die op zoek zijn naar een goede levenskwaliteit. Bovendien zijn de stranden van Riviera del Sol goed onderhouden en bieden ze tal van activiteiten, van watersporten tot zonnebaden.

Waar ligt Riviera del Sol? Afstand tot de luchthavens van Málaga en Gibraltar

Riviera del Sol ligt op een gunstige locatie tussen Málaga en Marbella, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is via de autobaan A7. De afstand tot de luchthaven van Málaga is ongeveer 35 kilometer, wat een rit van ongeveer 30 minuten met de auto betekent. De luchthaven van Gibraltar is iets verder weg, op ongeveer 80 kilometer afstand. Deze centrale ligging maakt Riviera del Sol ideaal voor reizigers die zowel de culturele als natuurlijke schatten van de Costa del Sol willen verkennen.

Adviestafel

Essentiële Inzichten voor Riviera del Sol

De meest exclusieve eigendommen in Riviera del Sol bereiken nooit de publieke portalen. Via ons privénetwerk bieden wij vroege toegang tot "pocket listings" die gereserveerd zijn voor gekwalificeerde klanten. Neem contact met ons op om kansen te ontvangen vóór de rest van de markt.

Dat hangt ervan af of u op zoek bent naar een investering, een tweede verblijf of een verhuizing. Wij analyseren uw profiel en presenteren specifieke gebieden binnen Riviera del Sol die uw levensstijl en rendement maximaliseren.

Eigendommen met open uitzicht, premium locaties en nabijheid van de zee genereren de grootste vraag. Ons team identificeert activa met een hoog potentieel voor waardestijging en huurrendement.

Wij analyseren reële marktgegevens, vergelijkbare verkopen en trends om de best mogelijke prijs te onderhandelen. Onze lokale kennis voorkomt overwaardering en garandeert een strategische aankoop.

Wij begeleiden u door het hele proces: selectie van het pand, onderhandelingen, juridische screening en de ondertekening. Onze aanpak elimineert risico's en vereenvoudigt elke stap voor internationale kopers.

Ja, wij beheren volledig externe aankopen via juridische vertegenwoordiging, virtuele bezichtigingen en digitale handtekeningen. Veel van onze klanten kopen hun woning zonder te hoeven reizen.

Deel simpelweg uw criteria (budget, locatie, stijl) en wij sturen u een gefilterde portfolio met eigendommen die echt passen. Dit omvat ook off-market opties.

Toegang tot betere kansen, deskundige onderhandelingen en volledige juridische bescherming. Ons doel is om uw investering te maximaliseren terwijl we het proces vereenvoudigen.

Fouten zijn onder meer het betalen van een prijs boven de marktwaarde, het niet verifiëren van juridische aspecten of het kiezen van de verkeerde locatie. Wij vermijden deze risico's vanaf het begin.

Neem contact op met ons team en wij bereiden een gepersonaliseerde strategie voor met geselecteerde eigendommen die passen bij uw profiel. Het is de eerste stap naar de beste kans in Riviera del Sol.
Boutique Reputatie

Google Reviews: Real Estate Marbella Trimobilia

Vertrouwde expertise voor het kopen en verkopen van onroerend goed in Marbella & Elviria.

"Holger heeft de verkoop van ons appartement in Marbella ongelooflijk soepel laten verlopen. Hij vond binnen recordtijd een gekwalificeerde koper en handelde de onderhandelingen perfect af. Zeer professionele service!"

David Montgomery
Huis Verkocht met Holger

"Onze villa in Elviria kopen was stressvrij dankzij Esther. Ze vond een geweldig off-market pand dat perfect aan onze criteria voldeed. Haar lokale kennis van Elviria is ongeëvenaard."

Sophie Laurent
Huis Gekocht in Elviria

"Janina beheerde de aankoop van ons penthouse aan de Marbella Golden Mile met absolute precisie. Ze regelde alle juridische coördinatie en het papierwerk vlekkeloos. We voelden ons in zeer veilige handen."

Marcus Vane
Aankoop Vastgoed Marbella

"Ik heb met veel makelaars gewerkt, maar Holger is de beste voor het verkopen van high-end vastgoed in Marbella. Zijn netwerk en marketingstrategieën brachten ons binnen enkele weken een serieuze koper."

Alexander Wright
Premium Listing Verkoper

"Esther vond een droom herenhuis in Elviria Hills voor ons. Ze luisterde echt naar wat we wilden en verspilde geen tijd met ongeschikte panden. Een ware expert in de Elviria residentiële markt."

Elena Rossi
Elviria Huizenkoper

"Als u in Marbella wilt kopen, neem dan contact op met Janina. Ze navigeerde het hele proces voor ons als internationale kopers en maakte alles transparant. Uitstekende communicatie gedurende het hele traject."

Julian Schmidt
Internationale Koper Support

"Holger hielp ons onze luxe villa in Marbella Oost te verkopen voor een fantastische prijs. Zijn recht door zee aanpak en integriteit zijn verfrissend in de vastgoedsector. Een top makelaar."

Thomas Becker
Verkoper Marbella Villa

"De beste ervaring met het kopen van een huis die we ooit hebben gehad. Esther en het team zijn echte professionals die elke hoek van Marbella en Elviria kennen. We vonden precies wat we zochten."

Caroline Dubois
Residentiële Koper

"Janina handelde onze verhuizing naar Marbella perfect af. Ze vond het ideale huis en begeleidde ons bij elke stap van de aankoop. Haar aandacht voor detail bespaarde ons zoveel tijd."

Lars Overgaard
Verhuizing Support

"Holger en zijn team bieden elite service. Ze verkochten ons eigendom in de Marbella Golden Mile snel en tegen een geweldige waardering. De after-sales ondersteuning was ook uitzonderlijk."

Richard Harrison
Luxe Vastgoed Verkoper
Adviesbureau

Advies op Maat voor Riviera del Sol

Onze marktkennis biedt de helderheid die nodig is voor complexe internationale transacties. Kom in contact met onze senior adviseurs voor een objectieve visie op de Costa del Sol.

Start het Gesprek
×
Mediterranean Sea